Catering

Od ogniska z kiełbaskami po wystawne przyjęcia plenerowe!

Aktywność na wodzie pobudza apetyt, to nie tajemnica. Kanapki czy baton pomagają doraźnie, ale by ukończyć spływ w dobrej formie i nastroju potrzeba czasem lepszego "paliwa". Zwinka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewnia usługi cateringowe w trakcie spływów i organizuje biesiady plenerowe po ich zakończeniu.

Jak u mamy...

 

Zwinka współpracuje z renomowanymi restauracjami, jak i z kołami gospodyń wiejskich, dlatego nasze posiłki są zawsze świeże i smakują „jak u mamy”. W uzgodnionym miejscu postojowym możemy zorganizować grilla lub ognisko z kiełbaskami. Dowozimy także zupę w termosach, zestawy obiadowe oraz gorącą kawę i herbatę. Serwowanie dań w trakcie postojów odbywa się szybko i sprawnie.

Więcej czasu do dyspozycji grupy mają zwykle po zakończeniu spływu, co daje szersze możliwości szefowi kuchni. Wiadomo, że nic tak dobrze nie integruje grupy, jak wspólny posiłek po zakończonej przygodzie. Możliwości jest wiele - od zwykłego ogniska z kiełbaskami, po prawdziwą plenerową ucztę. Zapewniamy także: ławy i stoliki, namioty cateringowe, kociołki na grzane wino, a w razie potrzeby także scenę plenerową i odpowiednie nagłośnienie. Chętnie realizujemy zlecenia specjalne, ograniczone wyłącznie wyobraźnią Klientów. Nie boimy się wyzwań!

Ofertą specjalną Zwinki dla grup spływających Drwęcą są eventy na Zamku Golubskim. Restauracja Zamkowa specjalizuje się w kuchni staropolskiej, serwując potrawy wywodzące się z tradycji rycerskiej czy magnackiej. W menu znaleźć można dania mięsne, wykwintne zupy i potrawy z grzybami. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy zorganizować pieczenie prosiaka czy staropolską biesiadę w Sali Rycerskiej. Sympatycznie wypadają także ogniska na zamkowym dziedzińcu lub w suchej fosie.


Tawerna ZWINKA

 

Nad piękną Drwęcą, w przyjaznej wodniakom mieście Golub-Dobrzyń prowadzimy przystań kajakową wraz z plenerową TAWERNĄ ZWINKA. Na zadbanym terenie znajduje się pole namiotowe, wiatami biwakowymi, namiotem cateringowym, wytyczonymi ogniskowiskami, świetlicą, placem zabaw i węzłem sanitarnym

 

Stoły i ławy można ustawiać w różnych konfiguracjach, dowolnie aranżując przestrzeń. To znakomite miejsce, by po zakończeniu spływu zorganizować: ognisko, biesiadę czy wystawne plenerowe przyjęcie.