Pontony

Zabawa, przygoda, integracja...

Spływy pontonami raftingowymi to nowa i unikatowa w skali regionu propozycja Zwinki. Idealny pomysł na spływy rodzinne, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie... Nasze pontony to komfort, bezpieczeństwo i integracja w niezwykłych okolicznościach natury.

 

Dla firmy, dla rodziny...

 

Agencja Kajakowa „Zwinka”, jako jedyna w regionie, proponuje swoim klientom spływy pontonowe, będące ciekawą alternatywą dla wycieczek kajakowych. To świetna oferta dla osób, które spływały już Drwęcą kajakiem, a teraz chciałby spróbować czegoś nowego i poznać rzekę z nieco innej perspektywy. Pontony świetnie sprawdzają się także na Wiśle.

 

Spływ pontonami to doskonały element imprez integracyjnych dla grup, oczekujących pomysłowych zajęć z zakresu teambuildingu. 6-osobowe osady muszą wykazać się umiejętnością współpracy i „gry zespołowej". Pontony weryfikują te zdolności, dostarczając jednocześnie ogrom frajdy i wesołej zabawy.

 

Pontony znakomicie sprawdzają się podczas „wieczorów” panieńskich i kawalerskich, a także wycieczek rodzinnych. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Nie ma przeszkód, na pontonową wycieczkę zabrać także seniorów - z uwagi na zespołowy charakter tego środka transportu, możliwy jest udział we wspólnym spływie bez konieczności nadmiernego wysiłku podczas wiosłowania. Pontony to doskonały pomysł na spędzenie przyjemnego dnia na wodzie i czynny relaks, połączony z kąpielami wodnymi i słonecznymi.

 

Komfort i bezpieczeństwo...

 

Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem E&T MARINE 400. To sześcioosobowe pontony (minimalny skład osady to cztery osoby) wyposażone w podłogę typu airmat oraz dwie dmuchane ławy dla uczestników spływu, zapewniające pełen komfort i wygodę.

Korzystając z naszych pontonów pasażerowie mogą w komfortowych warunkach spędzić kilka godzin na wodzie, rozkoszując się bez skrępowania pięknymi widokami i spotkaniem z naturą. Pontony są bardzo stabilne i przy rozsądnym korzystaniu, praktycznie niewywracalne. Gwarantują bezpieczeństwo, a jednocześnie niezapomniane wrażenia.

 


 

 

PONTONY E&T MARINE 400

parametry techniczne:

Długość:

Szerokość:

Waga:

Ładowność:

Ilość komór:

400 cm

180 cm

60 kg

580 kg

4


  • Bardzo wygodne, bezpieczne, profesjonalne pontony z podłogą airmat i dmuchanymi ławami do siedzenia

  • Przeznaczone dla grup od czterech do sześciu osób

  • Na wyposażeniu olinowanie, cumki i pagaje i kamizelki asekuracyjne dla wszystkich uczestników spływu

  • Idealne na spływy rodzinne, "wieczory" kawalerskie i panieńskie, imprezy integracyjne na wodzie...